Tayin olan hakim ve savcılara veda yemeği düzenlendi

2008 yılı yaz kararnamesi ile tayinleri çıkan, Ünye merkez ve mülhakatlarında görevli Hakim ve Cumhuriyet Savcıları için, 5 Temmuz 2008 Cumartesi akşamı saat 19.00`da Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Cem Sağdıç tarafından Fatsa Çamlık Restoranda, Ordu`nun Ünye ve Fatsa baro temsilciliklerinde görevli avukatlarının da katıldığı ve Türkiye`de ilki gerçekleştirilen veda yemeği düzenlendi.
Mahalli sanatçıların sunduğu Türk Halk Müziği konseri eşliğinde başlayan Fatsa Çamlık Restoran’daki geniş katılımlı veda yemeğinde, Türkiye`nin muhtelif yerlerine tayinleri çıkan hakim ve savcılara yapılan veda konuşmaları sonrasında, görev yaptıkları yerlerdeki başarılı çalışmalarının anısına Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan plaket ve hediyeleri takdim edildi.

2008 yılı yaz kararnamesi ile tayinleri çıkan, Ünye merkez ve mülhakatlarında görevli Hakim ve Cumhuriyet Savcıları için Fatsa Çamlık Restoran’da düzenlenen veda yemeğinde konuşan Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Cem Sağdıç; “Birlikte çalıştığımız yıllar içinde fevkalade birlik ve beraberlik içinde mesai yapma fırsatını bulduk. Sizlerin gittiğiniz yeni görev yerleriniz de de, burada olduğu gibi çok kısa sürede kendinizi kabul ettireceğinize inanıyorum. Görev süreleriniz boyunca çalıştığımız beyefendilikleri ile iş ahlakıyla iş disipliniyle her zaman takdir ettiğimiz siz değerli meslektaşlarımıza gittikleri yeni görev yerlerinizde başarılarınızın devamını dilerim. Büyük çoğunluğumuzun görevleri esnasında benimde olduğu gibi ülkemizin birçok yerinde yollarımız kesişecektir. Önemli olan doğruluklara ve güzelliklere hizmet ederek geride hoş bir seda bırakmaktır. Sizlerin burada olduğu gibi görev aldığınız her yerde uyumlu karşılıklı hoşgörüye dayalı çalışmalarınız devam edecektir. Ben buna yürekten inanıyorum hepinize ailelerinizle birlikte mutlu ve başarılı bir yaşam diliyorum” dedi.

Fatsa’da görevli Gürkan Sevtekin Balıkesir Cumhuriyet Savcılığı’na, Fatsa’da görevli Ahmet Arif Gök Antalya Hakimliği’ne, Fatsa’da görevli Yılmaz Karaboduk Erzurum Hakimliği’ne, Fatsa’da görevli Nurettin İpek Afyonkarahisar Cumhuriyet Savcılığı’na, Ünye’de görevli Fatih Kurt Edremit Hakimliği’ne, Kumruda görevli Şebnem Karaboduk Pasinler Hakimliği’ne, Kumru’da görevli Mustafa İnanç Düziçi Hakimliği’ne, Kumruda görevli Özcan Erdagöz Düziçi Cumhuriyet Savcılığı’na, Akkuş`ta görevli Banu Aliye Alkoç Darende Hakimliği’ne, İkizce`de görevli Fatma Öner Bingöl Hakimliği’ne atandılar.

« Ana Sayfa | Paylaş
»

Habere Yorum Yap